Muokkaa

Tue meitä tyylikkäämmin!

Niko Hill

Karma Ry julkisti tänään uudet tukituotteensa joiden avulla voit tukea yhdistyksen toimintaa entistä tyylikkäämmin!

Listalta löytyy t-paitaa, kahta erilaista hupparia sekä vielä muutamia käsintehtyjä kestokasseja. Kaikki tuotteet ovat premium-laatuisia ja myydyistä tuotteista saatu tuotto menee lyhentämättömänä yhdistyksen toiminnan tukemiseksi.

Kassit ovat osa aiempaa tukituoteperhettämme ja tarinaa niistä löydät täältä! Uusia tuotteita koristaa yhdistyksemme oman suunnittelijan Bea Mattilan suunnittelema logo.

 

 

Lisää tietoa toiminnastamme nettisivuilla sekä Facebookissa.

www.sinullaonmerkitysta.fi

www.facebook.com/keravankarma

Karma ry

Karma Ry on vuonna 2016 perustettu keravalainen rekisteröity yhdistys, jonka päämääränä on kerätä varoja yhdistykselle ja käyttää niitä yhteisen hyvän edistämiseksi parhaaksi katsomallamme tavalla, kuitenkin niin että pääkohteena ovat ensisijaisesti nuoret sekä vanhukset.

Yhdistyksen visiona on vakiinnuttaa asema tietynlaisena toimijana vanhusten- sekä nuorten hyväksi lähialueella ja täten pyörittää toimintaa mahdollisimman tehokkaasti pienin kustannuksin, mutta kuitenkin siten että toiminnasta saadaan mahdollisimman suuri hyöty.

Yhdessä teemme yhteistä hyvää.